GORENJE MRP330EA

2.050,00 ден.   Спореди

МИКСЕР
МОЌНОСТ 330W
4 БРЗИНИ
ТУРБО КОПЧЕ
ПАСАТОР
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.050,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКСЕР
МОЌНОСТ 330W
4 БРЗИНИ
ТУРБО КОПЧЕ
ПАСАТОР
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка