GORENJE MRP275EA

1.990,00 ден.   Спореди

Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Својства
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот миксер
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Својства
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот миксер
Турбо копче
Дополнителна опрема
Иноксна ногарка
Простор за намотување на приклучниот кабел
Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Технички информации
Моќност на моторот: 275 W
Димензии (Ш x В x Д): 13,5 × 7 × 18 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 20,5 × 20,5 × 9,5 cm
EAN Код: 3838942290251
Бруто тежина на апаратот: 1,3 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка