GORENJE MO4250CLI

6.950,00 ден.   Спореди

Classico
Боја: Крем
Карактеристики
Механичко управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Микробранови + грил
Број на комбинирани опции на загр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.950,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Classico
Боја: Крем
Карактеристики
Механичко управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Микробранови + грил
Број на комбинирани опции на загревање: 3
Број на програми со грил: 1
Функции/Управување
Crust функција
Едноставна употреба
Технички карактеристики
Волумен: 20 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 700 W
Јачина на инфра грејачот (грил): 800 W
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензии (Ш x В x Д): 47 × 28 × 36,7 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 52 × 32,8 × 41,4 cm
Тежина на апаратот: 12,2 кг
Бруто тежина на апаратот: 13,2 кг
EAN Код: 3838942953835

Челна плоча Стакло
Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка