GORENJE MO4250CLB

6.950,00 ден.   Спореди

Classico
Боја: Црна
Карактеристики
Механичко управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Скара
Вентилатор
Микробранови + грил
Број...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.950,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Classico
Боја: Црна
Карактеристики
Механичко управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Скара
Вентилатор
Микробранови + грил
Број на комбинирани опции на загревање: 3
Број на програми со грил: 1
Функции/Управување
Crust функција
Едноставна употреба
Дополнителна опрема
Решетка за скара
Технички карактеристики
Волумен: 20 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 700 W
Јачина на инфра грејачот (грил): 800 W
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензии (Ш x В x Д): 47 × 28 × 36,7 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 52 × 32,8 × 41,4 cm
Тежина на апаратот: 12,2 кг
Бруто тежина на апаратот: 13,2 кг
EAN Код: 3838942953842

Челна плоча Стакло
Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка