GORENJE MO21DGB

7.890,00 ден.   Спореди

Advanced линија
Боја: Црна
Основни податоци
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на вратат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 7.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Advanced линија
Боја: Црна
Основни податоци
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на вратата: Копче
Врата: Ултра ладна врата (UCD)
Ефикасност
Волумен: 21 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Број на инфра греачи: 1
Јачина на инфра грејачот (грил): 1000 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Управување
Електронско управување
Тип на дисплејот: ЛЕД дисплеј
Паметно управување
Број на програми со грил: 1
Број на комбинирани опции на загревање: 2
Начин на загревање
Микробранови + грил
Функции/Управување
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 8
Функција " Smart display "
Повеќе начини на готвење
Дисплеј за прикажување на времето
Безбедност
Заклучување за заштита од деца
Сигурносен прекинувач
Дополнителна опрема
Осветлување
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Ротирачка решетка за скара
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 1,2 kW
Должина на приклучен кабел: 1 m
Димензии (Ш x В x Д): 46 × 29 × 34 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 51,9 × 32,9 × 41,5 cm
Тежина на апаратот: 12,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 14 кг
Бучност: 53 dB(A)re 1 pW
Приклучна моќ: 1250 W
Осигурувач: 10 amp

Челна плоча Стакло
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка