GORENJE MO20DGE

6.990,00 ден.   Спореди

Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Инокс
Врата: Стакло
Лакирана
Скара
Микробранови + гри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Инокс
Врата: Стакло
Лакирана
Скара
Микробранови + грил
Функции/Управување
Брзо загревање
Crust функција
Автоматско мени
Функција Одмрзнување
Лесно готвење
Дополнителна опрема
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Решетка за скара
Технички особини/Димензии
Волумен: 20 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 700 W max
Јачина на инфра грејачот (грил): 900 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Димензии (Ш x В x Д): 45,2 × 26 × 39,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 49,6 × 29,2 × 38,9 cm
Тежина на апаратот: 12,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 13,8 кг
EAN Код: 3838942700071

Тип на апаратот Самостоен
Челна плоча Инокс
Начин на управување Електронско
Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка