GORENJE MO200MW

3.590,00 ден.   Спореди

Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Механичко управување
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Фун...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Механичко управување
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Функција Одмрзнување
Дополнителна опрема
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Технички особини/Димензии
Волумен: 20 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 700 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Димензии (Ш x В x Д): 45,5 × 26 × 33 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 49,6 × 29,5 × 35,4 cm
Тежина на апаратот: 11 кг
Бруто тежина на апаратот: 12,1 кг
EAN Код: 3838942768835

Тип на апаратот Самостоен
Челна плоча Лакирана
Начин на управување Механичко
Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка