GORENJE MO17DW

4.300,00 ден.   Спореди

Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Б...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.300,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Брзо загревање
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 8
Функција Одмрзнување
Лесно готвење
Заклучување за заштита од деца
Дополнителна опрема
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Технички особини/Димензии
Волумен: 17 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 700 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Димензии (Ш x В x Д): 45,2 × 26,2 × 33,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 49,6 × 29,2 × 35,4 cm
Тежина на апаратот: 10,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 11,3 кг

Тип на апаратот Самостоен
Челна плоча Лакирана
Начин на управување Електронско
Волумен 17 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка