GORENJE MMO20DWII

4.490,00 ден.   Спореди


Боја: Боја бела
Основни податоци
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на вратата: Копче
Врата: Ултра ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Боја: Боја бела
Основни податоци
Челна плоча: Лакирана
Врата: Стакло
Лакирана
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на вратата: Копче
Врата: Ултра ладна врата (UCD)
Ефикасност
Волумен: 20 Литри
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5 нивоа на моќност на микровалната
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Управување
Електронско управување
Тип на дисплејот: ЛЕД дисплеј
Паметно управување
Начин на загревање
Микробранови
Функции/Управување
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 8
Дефиниран старт на готвење
Повеќе начини на готвење
Дисплеј за прикажување на времето
Безбедност
Заклучување за заштита од деца
Сигурносен прекинувач
Дополнителна опрема
Осветлување
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 1,2 kW
Должина на приклучен кабел: 1 m
Димензии (Ш x В x Д): 43,9 × 25,7 × 33,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 43,9 × 29,1 × 38 cm
Тежина на апаратот: 10,8 кг
Бруто тежина на апаратот: 12,3 кг
Бучност: 58 dB(A)re 1 pW
Приклучна моќ: 1250 W
Осигурувач: 10 amp

Челна плоча Лакирана
Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка