GORENJE MMO20DW

4.350,00 ден.   Спореди


Боја: Боја бела
Карактеристики
Електронско управување
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Брзо загревање
Автоматско мени
Број на меморирани...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Боја: Боја бела
Карактеристики
Електронско управување
Врата: Стакло
Лакирана
Функции/Управување
Брзо загревање
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 8
Лесно готвење
Заклучување за заштита од деца
Едноставна употреба
Дополнителна опрема
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 25,5 cm
Технички карактеристики
Волумен: 20 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 25,5 cm
Димензии (Ш x В x Д): 43,9 × 25,7 × 33,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 48,8 × 29,1 × 38 cm
Тежина на апаратот: 10,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 11,5 кг
EAN Код: 3838942923579

Волумен 20 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка