GORENJE MK100S-R41

29.690,00 ден.   Спореди


Дел за готвење
Пречник, моќност и тип на задната плоча: 180 mm, 2 kW, Брзозагревачка плоча за готвење
Пречник, моќност и тип на предната плоча: 145 mm, 1,5 kW, Брзозагревачка плоча ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 29.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Дел за готвење
Пречник, моќност и тип на задната плоча: 180 mm, 2 kW, Брзозагревачка плоча за готвење
Пречник, моќност и тип на предната плоча: 145 mm, 1,5 kW, Брзозагревачка плоча за готвење
Дел за ладење
Вкупен бруто/нето капацитет: 121 / 118 Литри
Капацитет на замзнувачкиот дел: 17 Литри
Издржливост при прекин на електрична енергија: 12 h
Дополнителна опрема
Корито од не'рѓосувачки челик
Повеќенаменски простор за сад за отпадоци, детергенти или вграден подпултен бојлер
Технички податоци
Приклучна моќ: 3500 W
Приклучна моќ на фрижидерот: 70 W
Тежина (бруто/нето): 63 / 57 кг
Димензии (ВхШхД): 87,5 × 100 × 60 cm
Приклучна моќ: 3570 W
Осигурувач: 16 amp
EAN Код: 3838942831294

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи