GORENJE MG2500TJW

9.450,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 2500 W
Управување: Електронско управување
Реверзибилна функција
Решетка за мелење месо: 4
Додатоци за припрема...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 9.450,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 2500 W
Управување: Електронско управување
Реверзибилна функција
Решетка за мелење месо: 4
Додатоци за припрема на салама и бисквити: 3
Останати функции и карактеристики
Капацитет на мелење: 2,4 kg/min
Нож од нерѓосувашки челик
Гумирани ногарки
Склопливи метални делови
Управување: Електронско управување
Реверзибилна функција
Приклучок и додатна опрема
Додаток за сок од домати
Решетка за мелење месо: 4
Додатоци за припрема на салама и бисквити: 3
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 2500 W
Тежина на апаратот: 5,1 кг
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 5,1 кг
Димензии (Ш x В x Д): 34,5 × 32,4 × 26,8 cm
Приклучна моќ: 850 W
EAN Код: 3838942765285

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи