GORENJE MG1800SJW

5.990,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 1800 W
Управување: Механичко
Реверзибилна функција
Решетка за мелење месо: 2
Останати функции и карактеристики...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 1800 W
Управување: Механичко
Реверзибилна функција
Решетка за мелење месо: 2
Останати функции и карактеристики
Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
Нож од нерѓосувашки челик
Гумирани ногарки
Склопливи метални делови
Управување: Механичко
Реверзибилна функција
Приклучок и дополнителна опрема
Додаток за сок од домати
Решетка за мелење месо: 2
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 1800 W
Тежина на апаратот: 4,2 кг
Боја
Боја: Инокс
Тежина на апаратот: 4,2 кг
Димензии (Ш x В x Д): 30,6 × 29 × 20 cm
Приклучна моќ: 500 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи