GORENJE MG1500TJW

4.990,00 ден.   Спореди

Капацитет на мелење: 1,5 kg/min
Реверзибилна функција
Метално куќиште
Апарат за мелење на месо
Својства
Склопливи метални делови
Лесно чистење
Дополнителна о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на мелење: 1,5 kg/min
Реверзибилна функција
Метално куќиште
Апарат за мелење на месо
Својства
Склопливи метални делови
Лесно чистење
Дополнителна опрема
Нож од нерѓосувашки челик
Додатоци за припрема на салама и бисквити: 3
Решетка за мелење месо: 3
Технички информации
Тежина на апаратот: 2,8 кг
Димензии (Ш x В x Д): 23 × 18 × 23 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 34,5 × 26,8 × 23 cm
Боја: Боја бела
Бруто тежина на апаратот: 3,9 кг
EAN Код: 3838942671258

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи