GORENJE M701B 2

3.790,00 ден.   Спореди


Својства
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Турбо копче
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Стаклена посуда за мешање
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Својства
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Турбо копче
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Стаклена посуда за мешање
Стаклена посуда (можност за користење во микробранова печка)
Технички информации
Моќност на моторот: 350 W
Капацитет на садот за сецкање: 2 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 31,5 × 27,7 × 28,7 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 33,9 × 27,7 × 28,7 cm
EAN Код: 3838942469114
Бруто тежина на апаратот: 3,9 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка