GORENJE M605B

1.850,00 ден.   Спореди


Својства
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Турбо копче
Дополнителна опрема
Технички информации
Моќност на моторот: 425 W
Димензии (Ш x В x ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.850,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Својства
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Турбо копче
Дополнителна опрема
Технички информации
Моќност на моторот: 425 W
Димензии (Ш x В x Д): 20 × 16,5 × 8 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 23,7 × 18,5 × 9,7 cm
EAN Код: 3838942623752
Бруто тежина на апаратот: 1,5 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка