GORENJE M021MGB

6.850,00 ден.   Спореди

Essential линија
Боја: Црна
Основни податоци
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на врата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.850,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Боја: Црна
Основни податоци
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Отварање на врата: Лево
Начин на отварање на вратата: Копче
Врата: Ултра ладна врата (UCD)
Ефикасност
Волумен: 21 Литри
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5 нивоа на моќност на микровалната
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Број на инфра греачи: 1
Јачина на инфра грејачот (грил): 1000 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Управување
Механичко управување
Начин на управување: Копче
Број на програми со грил: 1
Број на комбинирани опции на загревање: 3
Начин на загревање
Микробранови + грил
Функции/Управување
Временско
Безбедност
Сигурносен прекинувач
Дополнителна опрема
Осветлување
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
Ротирачка решетка за скара
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 1,2 kW
Должина на приклучен кабел: 1 m
Димензии (Ш x В x Д): 46 × 29 × 34 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 51,9 × 32,9 × 41,5 cm
Тежина на апаратот: 12,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 14 кг
Бучност: 53 dB(A)re 1 pW
Приклучна моќ: 1250 W
Осигурувач: 10 amp

Челна плоча Стакло
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка