GORENJE KT05W

1.590,00 ден.   Спореди

Индикатор: ЛЦД дисплеј
Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Калено стакло
Лесн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Индикатор: ЛЦД дисплеј
Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Калено стакло
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Опрема
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматско исклучување
Гумирани ногарки
Батерии: CR2032
Технички карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Мерна единица: G
Димензии (Ш x В x Д): 17 × 1,8 × 22 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 21,5 × 3,2 × 24,8 cm
Боја
EAN Код: 3838942791062

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи