GORENJE KT05NS

1.850,00 ден.   Спореди

Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Сад
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија
Опрема
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.850,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Сад
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија
Опрема
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматско исклучување
Гумирани ногарки
Батерии: 1XCR2032
Технички карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Мерна единица: KG
Димензии (Ш x В x Д): 18 × 5 × 21,5 cm

Куќиште Стакло
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи