GORENJE KT05KARIM

1.790,00 ден.   Спореди

Gorenje designed by Karim Rashid
Посебни карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Калено стакло
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Лесно чистење
Останати функции и карактеристики...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje designed by Karim Rashid
Посебни карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Калено стакло
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Лесно чистење
Останати функции и карактеристики
Сензорска технологија
Модерен дизајн
Дополнителна опрема
Индикатор: ЛЦД дисплеј
Висина на екранот: 66 mm
Ширина на екранот: 30 mm
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматско исклучување
Гумирани ногарки
Батерии: CR2032
Функција - tara
Технички карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Ширина: 170 mm
Висина: 18 mm
Длабочина: 220 mm
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 0,6 кг
EAN Код: 3838942767883

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи