GORENJE KT05GBII

1.690,00 ден.   Спореди

Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Максимална тежина: 5 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Опрема
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматско исклучување
Гумирани ногарки
Батерии: AAA
Технички карактеристики
Максимална тежина: 5 кг
Мерна единица: G
Димензии (Ш x В x Д): 20 × 2,3 × 21,5 cm

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи