Gorenje KT 05 BK

Gorenje KT 05 BK

1.590,00 ден.   Спореди

Gorenje KT 05 BK, Black up Line Кујнска вага , Црна боја, Максимална тежина: 5 кг, ЛЦД дисплеј, Ultra Slim дизајн, Калено стакло, Лесно чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje KT 05 BK, Black up Line Кујнска вага , Црна боја, Максимална тежина: 5 кг, ЛЦД дисплеј, Ultra Slim дизајн, Калено стакло, Лесно чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи