GORENJE KR1800KDP

3.190,00 ден.   Спореди

Матерјал на плочата: Алуминиум
Променливи двострани плочи
Лакирана површина
Температурни нивоа: 5
Приклучна моќ: 1800 W max
Карактеристики
Плочи обложени со тефлон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Матерјал на плочата: Алуминиум
Променливи двострани плочи
Лакирана површина
Температурни нивоа: 5
Приклучна моќ: 1800 W max
Карактеристики
Плочи обложени со тефлон од двете страни
Променливи двострани плочи

Куќиште Лакирана површина
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи