GORENJE KR 1800 DS MIDI
GORENJE KR 1800 DS MIDI
GORENJE KR 1800 DS MIDI

GORENJE KR 1800 DS MIDI

2.790,00 ден.   Спореди

Матерјал на плочата: Алуминиум
Плотна за печење: Ребраста
Рачка за носење
Лакирана површина
Ширина на зоната за печење: 29,5 cm
Температурни нивоа: 4
Приклучна моќ:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Матерјал на плочата: Алуминиум
Плотна за печење: Ребраста
Рачка за носење
Лакирана површина
Ширина на зоната за печење: 29,5 cm
Температурни нивоа: 4
Приклучна моќ: 1800 W max
Карактеристики
Еднострани плочи што се вадат
Технички карактеристики
Ширина на зоната за печење: 29,5 cm

Куќиште Лакирана површина
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи