GORENJE KC621UUSC

16.690,00 ден.   Спореди

Advanced линија Комбинирана стаклокерамичка плоча Тип на апаратот: Вграден Еднорачно електронско палење 2 плински + 2 hi-light грејачи -лево напред: Плински горач 9 cm, 3 kW, -десно напред: Круг (hi-l...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.690,00 ден.

пред 7 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Advanced линија Комбинирана стаклокерамичка плоча Тип на апаратот: Вграден Еднорачно електронско палење 2 плински + 2 hi-light грејачи -лево напред: Плински горач 9 cm, 3 kW, -десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, -лево назад: Плински горач 5 cm, 1 kW, -десно назад:Круг (hi-light) 18 cm, 1,8 kW Тип на решетката за плин : Лиено железо Ергономски копчиња Заштитени плински горачи Сигнализација на преостанатата топлина Тип на плин: G30/30 Приклучна моќ: 3 kW Приклучна моќ - плин: 4 kW Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 10,5 × 51 cm Мерки за вградување: 56 × 6,4 × 49 cm Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 16 × 56,5 cm Бруто тежина на апаратот: 10 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи