GORENJE K6N30IX

9.790,00 ден.   Спореди

Essential линија
Плоча
Комбинирана плоча
Еднорачно електронско палење
1 мал горач + 1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла лево напред: Стандарден горач 6,9 cm, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 9.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Плоча
Комбинирана плоча
Еднорачно електронско палење
1 мал горач + 1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла лево напред: Стандарден горач 6,9 cm, 1,9 kW, десно напред: Плински горач 4,6 cm, 1 kW, лево назад: Експрес рингла 14,5 cm, 1,5 kW, десно назад: Плински горач 9,4 cm, 3 kW
Тип на решетката за плин: Емајлирана
Опрема
Тип на решетката за плин: Емајлирана
Сигурносен систем
Сигурносен уред
Заштитени плински горачи
Технички карактеристики
Тип на плин: G30/30
Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ - плин: 5,9 kW
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 10,7 × 53 cm
Мерки за вградување: 56 × 5,9 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 16 × 56,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 9,5 кг
Дизајн: Алуминиум
Приклучна моќ: 1500 W
EAN Код: 3838942723285

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи