GORENJE K61102AW

15.490,00 ден.   Спореди

Essential линија
Плоча
Комбинирана плоча
Електрично палење на плинските горачи
2 плински горачи + 2 експрес рингли лево напред: Експрес рингла 14,5 cm, 1,5 kW, десно напред: Пл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 15.490,00 ден.

пред 7 години

Култ http://www.kult.mk/ Детали 15.510,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Плоча
Комбинирана плоча
Електрично палење на плинските горачи
2 плински горачи + 2 експрес рингли лево напред: Експрес рингла 14,5 cm, 1,5 kW, десно напред: Плински горач 9,4 cm, 3 kW, лево назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW, десно назад: Плински горач 4,6 cm, 1 kW
Тип на решетката за плин: Емајлирана
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Механичко управување
Конвенционална рерна - 68 Литри
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни на дрва за печење леб Бела Ергономска рачка
Дизајн/Боја: Бела
Употреблив волумен на рерната: 68 Литри
конвенционално греење - горен и долен грејач, Долен грејач, Горен грејач, Самочистење со вода
Осветлување
Класична шарка на вратата
Боја на рачката: Бела
Опрема
Решетка
Водилки за тави: Водилки на извлекување
Тип на решетката за плин: Емајлирана
1 длабока емајлирана тава за печење
Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Заштитени плински горачи
Чистење
AquaClean
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички карактеристики
Тип на плин: G30/30
Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,88 kWh
Приклучна моќ - плин: 4 kW
Конвенционална: 51,5 мин.
Бучност: 33 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 67,6 × 95 × 71,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 44,4 кг
Приклучна моќ: 5700 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи