GORENJE K17WII

1.290,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Големина на посудата: 1,7 Литри
Филтер за каменец кој се отстранува
Индикатор за нивото на водата
Останати функции и карактеристики
Термоста...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.290,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Големина на посудата: 1,7 Литри
Филтер за каменец кој се отстранува
Индикатор за нивото на водата
Останати функции и карактеристики
Термостат: Strix
Ротација 360
Копче за отварање на капакот
Простор за намотување на приклучниот кабел
Прекинувач: Осветлен прекинувач
Сигурносен систем
Автоматско исклучување
Заштита од работа без вода
Технички карактеристики
Моќност: 2200 W
Големина на посудата: 1,7 Литри
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 0,7 кг
Димензии (Ш x В x Д): 21 × 21 × 16 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 20,5 × 22,7 × 16,5 cm
Приклучна моќ: 2200 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи