GORENJE K17G

2.790,00 ден.   Спореди

Автоматско исклучување
Големина на посудата: 1,7 Литри
Индикатор за нивото на водата
Бокал за греење вода
Заштита од работа без вода
Термостат: Strix
Ротација 360 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматско исклучување
Големина на посудата: 1,7 Литри
Индикатор за нивото на водата
Бокал за греење вода
Заштита од работа без вода
Термостат: Strix
Ротација 360
Копче за отварање на капакот
Простор за намотување на приклучниот кабел
Моќност: 2200 W max
Боја: Инокс
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 2200 W max
Димензии (Ш x В x Д): 21,8 × 23,8 × 16,4 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 22,4 × 18,4 × 24,2 cm
Тежина на апаратот: 1,1 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи