GORENJE K10C

2.390,00 ден.   Спореди

Автоматско исклучување
Големина на посудата: 1 Литри
Бокал за греење вода
Заштита од работа без вода
Термостат: Strix
Ротација 360
Рачно
Простор за намотување...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматско исклучување
Големина на посудата: 1 Литри
Бокал за греење вода
Заштита од работа без вода
Термостат: Strix
Ротација 360
Рачно
Простор за намотување на приклучниот кабел
Моќност: 1630 W max
Боја: Боја бела
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 1630 W max
Димензии (Ш x В x Д): 24 × 26 × 18 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 25 × 27 × 19 cm
Тежина на апаратот: 1,9 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи