GORENJE JC805EII

3.490,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 800 W
XL отвор за дозирање
Регулирање на брзината
Останати функции и карактеристики
ХХL отвор
Можност за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 800 W
XL отвор за дозирање
Регулирање на брзината
Останати функции и карактеристики
ХХL отвор
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Регулирање на брзината
Сигурносен прекинувач
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Приклучок и дополнителна опрема
Микрофилтер
Четка за лесно чистење
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 800 W
Волумен на садот за одпадоци: 1,5 Литри
Куќиште: Инокс
Материјал: Инокс
Боја
Боја: Инокс
Тежина на апаратот: 3,7 кг
Димензии (Ш x В x Д): 29 × 39,8 × 21 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 31 × 41 × 22,5 cm
Приклучна моќ: 800 W

Куќиште Инокс
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи