GORENJE JC4800VWY

7.650,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 200 W
мала бучава - silent power
Реверзибилно работење (обратно движење)
Останати функции и карактеристики
Сиг...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 7.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 200 W
мала бучава - silent power
Реверзибилно работење (обратно движење)
Останати функции и карактеристики
Сигурносен прекинувач
Гумирани ногарки
Начин на работа на соковникот: Slow juicer - постепено цедење
Ефективен
за сите видови овошја и зеленчук
Лесно чистење
Приклучок и дополнителна опрема
Микрофилтер
Четка за лесно чистење
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 200 W
Волумен на садот за сок: 0,9 Литри
Волумен на садот за одпадоци: 0,9 Литри
Куќиште: Инокс
Материјал: Инокс
Боја
Боја: Инокс
Тежина на апаратот: 4,2 кг
Димензии (Ш x В x Д): 15 × 45,5 × 18 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 20,7 × 44 × 35,6 cm
Приклучна моќ: 200 W

Куќиште Инокс
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи