GORENJE JC-805 E

3.499,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 800 W НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК РЕГУЛИРАЊЕ НА БРЗИНАТА МОЖНОСТ ДА СЕ СТАВИ ЦЕЛО ОВОШЈЕ ВОЛУМЕН НА САДОТ ЗА СОК: 1Л. ЗА ОТПАДОЦИ: 2Л. СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 800 W НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК РЕГУЛИРАЊЕ НА БРЗИНАТА МОЖНОСТ ДА СЕ СТАВИ ЦЕЛО ОВОШЈЕ ВОЛУМЕН НА САДОТ ЗА СОК: 1Л. ЗА ОТПАДОЦИ: 2Л. СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ МИКРОФИЛТЕР ЧЕТКИЧКА ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ГУМЕНИ НОГАРКИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи