GORENJE ITG 623USC

GORENJE ITG 623USC

27.140,00 ден.   Спореди

Копбинирана стаклокерамичка плоча плин/ струја Тајмер Тип на апаратот: црна Еднорачно електронско палење Сензорско управување на допир Брусен раб на плочата Тип на решетката за плин: Лиено железо 2 пл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Копбинирана стаклокерамичка плоча плин/ струја Тајмер Тип на апаратот: црна Еднорачно електронско палење Сензорско управување на допир Брусен раб на плочата Тип на решетката за плин: Лиено железо 2 плински + 2 грејни плочи на струја Ергономски дугмиња Сигурносен уред Заштитени плински горачи Заштита од деца Г 20/20 природен гас Вклучена дополнителна опрема плински дизни Г 30/30 за пропан бутан Приклучна моќ: 3,7 kW Димензии (Ш x В x Д): 58 × 5 × 51 cm Мерки за вградување: 56 × 6,6 × 49 cm Димензии на амбалажата (Ш x В x Д):68 × 19,5 × 59 cm Бруто тежина на апаратот: 13,5 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи