GORENJE IT614X

19.990,00 ден.   Спореди

Essential линија
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
SuperBoost
AllBoost, појачана моќност на делу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
SuperBoost
AllBoost, појачана моќност на делување на сите зони истовремено
Иноксна рамка
Сигурносен систем
Заштита од деца
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,7 × 51,5 cm
Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 9 кг
Приклучна моќ: 6800 W
EAN Код: 3838942719141

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи