GORENJE IT612SY2W

24.650,00 ден.   Спореди

Simplicity 2
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
SuperBoost
AllBoost, појачана моќност на делување...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 24.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Simplicity 2
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
SuperBoost
AllBoost, појачана моќност на делување на сите зони истовремено
Брусен раб на плочата
4 индукциски зони за готвење лево напред: Ø 18,5 cm, 1,4/2 kW, десно напред: Ø 16,5 cm, 1,2/1,4 kW, лево назад: Ø 16,5 cm, 1,2/1,4 kW, десно назад: Ø 20,5 cm, 2/2,3 kW
Сигурносен систем
Заштита од деца
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Приклучна моќ: 7100 W
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,6 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 17 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 10,5 кг
Тежина на апаратот: 10 кг
EAN Код: 3838942949685

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи