GORENJE IT310KR

21.150,00 ден.   Спореди

Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
Алуминиумски раб
2 индукциски...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 21.150,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
Алуминиумски раб
2 индукциски зони за готвење напред: Круг 16 cm, 1,4 kW, назад: Круг 20 cm, 2,3/3 kW
Сигурносен систем
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Димензии (Ш x В x Д): 30 × 7,2 × 51 cm
Мерки за вградување: 27,5 × 6,8 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 38 × 14 × 58 cm
Бруто тежина на апаратот: 6,6 кг
Дизајн: Бела
Приклучна моќ: 3650 W
EAN Код: 3838942785245

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи