GORENJE IT-612 ASC

18.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ИНДУКЦИОНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА POWER BOOST ДИМЕНЗИИ ЗА МОНТАЖА В/Ш/Д 5.2/56/49 Стандардна гаранција 60 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ИНДУКЦИОНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА POWER BOOST ДИМЕНЗИИ ЗА МОНТАЖА В/Ш/Д 5.2/56/49 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи