GORENJE IS656USC

28.290,00 ден.   Спореди

Advanced линија
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
XpandZone
Тајмер
Одржување на топлина
Slider Touch, лизгачко управување на допир
PowerBoost Supreme
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 28.290,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Advanced линија
Плоча
Индукциска стаклокерамичка плоча
XpandZone
Тајмер
Одржување на топлина
Slider Touch, лизгачко управување на допир
PowerBoost Supreme
Закосен раб на плочата
4 индукциски зони за готвење лево напред: Круг 20×20 cm, 1,8/3 kW, десно напред: Круг 20×20 cm, 1,8/3 kW, лево назад: Круг 20×20 cm, 1,8/3 kW, десно назад: Круг 20×20 cm, 1,8/3 kW
Сигурносен систем
Можност за заклучување
Заштита од деца
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 6 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 68,5 × 14,2 × 58,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 13,9 кг
Приклучна моќ: 7200 W
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи