GORENJE IDKG9545E

23.650,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Инокс + стакло
Стакло и инокс
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Начин на поставување: Самостоен проточен кујнски аспиратор
Издувно и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 23.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Инокс + стакло
Стакло и инокс
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Начин на поставување: Самостоен проточен кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Контроли на допир
Електронско управување
Тајмер
Индикатор за работа
Халогенско осветлување: 4 × 20 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 4
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 15 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 187926
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 180178
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 15 cm
Висина на турбината: 27 cm
Јачина на моторот: 150 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 679 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 565 m³/h
Бучност: 58 dB(A)
Димензии: 90 × 60 cm
Ширина: 900 mm
Висина (аспиратор без оџак): 5,4 cm
Висина на оџакот: 76,1 / 96,1 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 110 × 74,5 × 79 cm
Бруто тежина на апаратот: 29,1 кг
EAN Код: 3838942409615

Бучност 58 dB(A)
Ширина 900 mm
Тип на апаратот Самостоен
Начин на управување Електронско
Управување Контроли на допир
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 4
Број на филтри 2
Куќиште Инокс + стакло
Одвод Инокс
Пречник на одводното црево 15 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи