GORENJE ICT621ASC

20.950,00 ден.   Спореди

Електрична плоча
Плоча
Комбинирана индукциско - стаклокерамичка плоча (2+2)
Тип на апаратот: Вграден
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 20.950,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електрична плоча
Плоча
Комбинирана индукциско - стаклокерамичка плоча (2+2)
Тип на апаратот: Вграден
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Power boost функција
Тајмер
Рабови на плочата: Закосен раб
Грејни места: лево напред: 140 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно напред: 160 mm, 1,4 kW, индукциски греач, лево назад: 180/120 mm, 1,7/3 kW, Дупла зона- HiLight, десно назад: 200 mm, 2,3/0,7 kW, индукциски греач
Сигурносен систем
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Приклучна моќ: 6600 W
Димензии (Ш x В x Д): 58 × 5,5 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5,5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 68 × 13,1 × 60 cm
Бруто тежина на апаратот: 12,3 кг
EAN Код: 3838942786389
Тип на апаратот: Вграден

Тип на апаратот Вграден
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи