GORENJE HB803W

2.890,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Пластичен сад за мешање
Тивко работење
Турбо копче
Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Останати функции и карактеристики
Можност з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Пластичен сад за мешање
Тивко работење
Турбо копче
Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Останати функции и карактеристики
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Регулација на брзината
Турбо копче
Иноксна ногарка
Додаток за матење
Пластичен сад за сецкање
Пластичен сад за мешање
Поклопец со дихтунг
Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Мека рачка
Сад за мерење
Технички карактеристики
Моќност на моторот: 800 W
Капацитет на садот за сецкање: 0,8 Литри
Капацитет на садот за сецкање: 0,5 Литри
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 1,7 кг
EAN Код: 3838942728938

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи