GORENJE H50DW

5.190,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Smart control
Јонизатор
Површина: 50 м²
Капацитет на резервоарот: 5 Литри
Останати функции и карактеристики
Ултрасонично делување
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Smart control
Јонизатор
Површина: 50 м²
Капацитет на резервоарот: 5 Литри
Останати функции и карактеристики
Ултрасонично делување
Ладна магла
Модерен дизајн
Подобрен квалитет на воздухот
Подобрена влажност во просторијата
Мерач на влажноста во просторијата
Тајмер
Индикатор: LCD
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 25 W
Капацитет на резервоарот: 5 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 29 × 38 × 15,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 32,6 × 43,8 × 20,8 cm
Тежина на апаратот: 2,9 кг
Димензии (Ш x В x Д): 29 × 38 × 15,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 32,6 × 43,8 × 20,8 cm
Приклучна моќ: 25 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи