GORENJE GW65CLB

15.550,00 ден.   Спореди

Classico
Плоча
Плин
Електрично палење на плинските горачи
Троен горач
Тип на решетката за плин: Лиено железо
Опрема
Тип на решетката за плин: Лиено железо
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 15.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Classico
Плоча
Плин
Електрично палење на плинските горачи
Троен горач
Тип на решетката за плин: Лиено железо
Опрема
Тип на решетката за плин: Лиено железо
Сигурносен систем
Сигурносен уред
Заштитени плински горачи
Технички карактеристики
Тип на плин: G20/20 природен гас
Вклучена дополнителна опрема: Плински дизни G30/30 за пропан бутан
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 9550 W
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 8,7 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 4,5 × 48 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 65 × 13 × 55 cm
Бруто тежина на апаратот: 10,9 кг
Црна
Вградна шема:
EAN Код: 3838942928529

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи