GORENJE GV-6SY2W

27.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА СУШЕЊЕ А TOTAL AQUA STOP SELFCLEANING FILTER FUNCTION 3 IN 1 SPACEDELUX ТЕМПЕРАТУРИ 40, 50, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА СУШЕЊЕ А TOTAL AQUA STOP SELFCLEANING FILTER FUNCTION 3 IN 1 SPACEDELUX ТЕМПЕРАТУРИ 40, 50, 62, 65 °C 6 ПРОГРАМИ SENSITIVE PROGRAMME; INTENSIVE PROGRAMME; ECO PROGRAMME; QUICK INTENSIVE PROGRAMME; QUICK PROGRAMME; RINSE AND DRYING, HALF LOAD ОДЛОЖЕН СТАРТ 3/6/9ЧАСА ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ЗАВРСЕТОК НА ПРОГРАМА ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ,ПЕРЕЊЕ И ЕРОР ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 59,8/81,8/57 CM Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка