GORENJE GV 51214

GORENJE GV 51214

18.190,00 ден.   Спореди

Gorenje GV 51214, Машина за миење садови целосно вградна Капацитет: 9 комплети, Целосен Aqua Stop, 6 програми: Нежно миење за осетливи садови; Интензивно миење; Економична програма; Брз интензивен пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.190,00 ден.

пред 8 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 18.190,00 ден.

пред 6 години

Култ http://www.kult.mk/ Детали 18.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje GV 51214, Машина за миење садови целосно вградна Капацитет: 9 комплети, Целосен Aqua Stop, 6 програми: Нежно миење за осетливи садови; Интензивно миење; Економична програма; Брз интензивен програм; Брз програм; Плакнење и сушење, температура на миење: 45, 55, 62, 65 °C, Самочистечки филтер, Целосен Aqua Stop, SpaceDelux - Внатрешност од нерѓосувачки челик, Автоматско дозирање на средство за омекнување на водата за подобро миење, Звучен и светлосен сигнал за крај на програмот, Индикатор за грешки, Енергетска класа: A+, Димензии (Ш x В x Д): 448 x 815 x 545мм (45cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка