GORENJE GV 51021

GORENJE GV 51021

23.990,00 ден.   Спореди

Gorenje GV 51021, Машина за миење садови целосно вградна Капацитет: 10 комплети, 5 програми: Нежно миење за осетливи садови, Интензивно миење, Економична програма, Накиснување, Плакнење и сушење, темп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 23.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje GV 51021, Машина за миење садови целосно вградна Капацитет: 10 комплети, 5 програми: Нежно миење за осетливи садови, Интензивно миење, Економична програма, Накиснување, Плакнење и сушење, температура на миење: 45, 55, 65, 70 °C, Самочистечки филтер, Aqua Stop, SpaceDelux - Внатрешност од нерѓосувачки челик, Автоматско дозирање на средство за омекнување на водата за подобро миење, Звучен и светлосен сигнал за крај на програмот, Индикатор за грешки, Енергетска класа: AАА, Димензии (Ш x В x Д): 448 x 818 x 545мм (45cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка