GORENJE GMO25ORAITO

13.350,00 ден.   Спореди

Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Двоен гри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 13.350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Двоен грил
Микробранови + грил
Функции/Управување
Брзо загревање
Тубуларен тип на скара
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 6
Функција Одмрзнување
Лесно готвење
Заклучување за заштита од деца
Дополнителна опрема
Димензија на ротирачката чинија: 28 cm
Технички особини/Димензии
Волумен: 25 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 900 W max
Јачина на инфра грејачот (грил): 1000 W max
Најмала моќност на инфра греачот: 500 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 28 cm
Димензии (Ш x В x Д): 51 × 30,3 × 41 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 57 × 34 × 43,7 cm
Тежина на апаратот: 14,7 кг
Бруто тежина на апаратот: 15,9 кг
EAN Код: 3838942522468

Тип на апаратот Самостоен
Челна плоча Стакло
Начин на управување Електронско
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка