GORENJE GMO23ORAITOW

11.690,00 ден.   Спореди

Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Скара
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 11.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка - самостојна
Карактеристики
Начин на управување: Електронско управување
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Рерна од не'рѓосувачки челик
Скара
Микробранови + грил
Функции/Управување
Брзо загревање
Crust функција
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 6
Функција Одмрзнување
Лесно готвење
Заклучување за заштита од деца
Дополнителна опрема
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Ротирачка решетка за скара
Технички особини/Димензии
Волумен: 23 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 900 W max
Јачина на инфра грејачот (грил): 1200 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Димензии (Ш x В x Д): 51 × 30,3 × 41 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 57 × 34 × 47 cm
Тежина на апаратот: 14,5 кг
Бруто тежина на апаратот: 15,7 кг
EAN Код: 3838942700095

Тип на апаратот Самостоен
Челна плоча Стакло
Начин на управување Електронско
Волумен 23 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка