GORENJE GI 62324 X

27.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ
КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА
5 ПРОГРАМИ
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 12 Л
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 1.05 КWH
В/С/Д--82/60/57
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ
КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА
5 ПРОГРАМИ
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 12 Л
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 1.05 КWH
В/С/Д--82/60/57
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка